Laptopy biznesowe
30 października, 2018
Pad do gier
16 listopada, 2018

Trafny wybór dywanika łazienkowego

Łazienka to pomieszczenie, z którego korzystamy codziennie. Ważne jest więc by olśniewająco wyglądała i przebywanie w niej było przyjemnością. Przy urządzeniu tego pomieszczenia oprócz glazury warto też zwrócić uwagę na detale. Ważnym atrybutem, który pozwala ocieplić wnętrze łazienki są dywaniki łazienkowe. W tym artykule opiszę więc najlepsze cenowo i materiałowo modele dywanów. Zapraszam do zapoznania się z treścią tekstu.

Najbardziej znane na polskim rynku są dywaniki łazienkowe soft. Te znakomite produkty cechują się wysoką miękkością, odpornością na zabrudzenia i szybkością oddawania wilgoci. To bardzo ważne cechy pozwalające na wygodne użytkowanie produktu.
W ofercie odnajdziemy wiele modeli kolorystycznych; od barw zimnych po czerwone i żółte, a nawet tęczowe dywaniki. Również rozmiarowo dywany soft zaskakują tworząc produkty zarówno do małych przytulnych łazienek jak i dużych przestronnych pomieszczeń. Cena większości podstawowych modeli dywanów soft nie przekracza trzydziestu czterech złotych.

Dużą popularnością cieszą się też dywaniki z serii „Miękkie futerko” firmy living bpc. Dywany te posiadają spodnią antypoślizgową powłokę zapewniającą bezpieczeństwo chodzenia w przypadku wilgotnej podłogi, co jest w łazience raczej normą. Wysokość dywanika wynosi aż 4 centymetry a pokrycie to znakomitej jakości futro syntetyczne. Dywany zgodnie z opiniami konsumentów służą wiele lat i dają się łatwo prać w temperaturze 40 stopni Celsjusza. Cena standardowego zestawu dywaników „Miękkie futerko” składającego się z dywanu głównego, dywanika pod klozet i dywanika narożnego to wydatek rzędu osiemdziesięciu złotych.