Kosmetyki siarczkowe
14 lutego, 2019
Nawozy dolistne- ratunek w czasie suszy
15 lipca, 2019

Kołdry puchowe

Niezwykła przyjemność płynie z użytkowania kołder puchowych. Trudno to nawet opisać – kołdra puchowa to po prostu najlepsza propozycja dla osób, które uwielbiają najwyższy komfort spania, miłe uczucie ciepła, jednak bez przegrzewania się. Dobre kołdry puchowe to inwestycja na lata. Prawidłowo przechowywane i pielęgnowane będą służyły zarówno wiosną i latem, jak również jesienią i zimą.

Dlaczego kołdra puchowa to najlepszy wybór
Komfort spania pod kołdrą puchową jest nie do porównania z kołdrami wypełnionymi za pomocą syntetyków. Puch to najbardziej luksusowe wypełnienie do poduszek czy kołder, niezwykle delikatne i miękkie, zapewniające ciepło, ale też przewiewne i wspomagające naturalną termoregulację ciała podczas snu. Jednym słowem pod kołdrą puchową człowiek nie przegrzewa się nawet w ciepłe noce. Inaczej jest natomiast pod kołdrami wypełnionymi za pomocą syntetyków. Jeżeli latem używa się zbyt grubej, odczuwa się nieprzyjemne gorąco, ciało poci się i przegrzewa. Dlaczego zatem to właśnie puch ma tak fantastyczne właściwości? Bo jest materiałem naturalnym, pozyskiwanym z ptactwa. Doskonałą właściwością kołder puchowych jest również ich niezwykła miękkość, przytulność, jak również właściwości antyalergiczne oraz antyroztoczowe. Różne rozmiary kołder puchowych, zarówno dedykowane do łóżek mniejszych, jak też do większych, oraz perfekcyjne wykończenie, to cechy nowoczesnych kołder puchowych.

Jak odpowiednio pielęgnować i przechowywać kołdry puchowe
Odpowiedni sposób pielęgnowania kołder puchowych oraz przechowywania gwarantuje, że będą one doskonale służyły swoim użytkownikom dosłownie przez lata. Kołdry puchowe należy regularnie wietrzyć, wiosną i latem można robić to bezpośrednio na balkonie, oknie, lub po prostu rozwieszając gdzieś w pobliżu źródła świeżego powietrza. W ten sposób kołdry zachowują zawsze przyjemny zapach, a puch regularnie układa się wewnątrz wsypu i kołdra jest delikatna, miękka, przyjemna w dotyku. Pranie kołder puchowych nie jest wskazane, z czyszczeniem zawsze należy postępować bardzo ostrożnie i kierować się wskazówkami producenta.

Więcej dowiesz się na: https://www.e-bianco.pl/koldry-c-2_252_363.html