O nas

 

Blog prowadzą, piszą i redagują:

 

Radca prawny Zbigniew Machowski

Radca prawny w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Doktorant czwartego roku w Katedrze Prawa Cywilnego i Handlowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Mediator wpisany na listę mediatorów Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Radzie Radców Prawnych. Członek Business Club Szczecin.

Ukończył aplikację prokuratorską. Wykonując zawód radcy prawnego kontynuuje tradycje rodzinne. Od 2007 roku prowadzi indywidualną kancelarię radcy prawnego. Jest patronem aplikantów radcowskich, których przygotowuje do wykonywania zawodu radcy prawnego. Wolny czas stara się spędzać z żoną i córką. Interesuje się historią i literaturą Włoch. Jego pasją jest sport – gra w squasha, jeździ na rowerze i biega.

 

Asystent radcy prawnego Anna Kozbur

 

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. W 2011 r. obroniła pracę magisterską z zakresu teorii prawa. Ukończyła kurs mediatora sądowego przy Fundacji Porozumienia Społecznego i Integracji „Impuls”. Przez rok pracowała w Peru jako wolontariuszka Międzynarodowego Wolontariatu Don Bosco. Włada językiem hiszpańskim i angielskim. Do jej zainteresowań należą przede wszystkim muzyka i śpiew. Od 2007 r. jest członkiem Chóru im. prof. Jana Szyrockiego ZUT.

 

Dziennikarz Dorota Pośpiech

 

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, kierunek: Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna oraz Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, kierunek: Pedagogika, specjalność: Pedagogika resocjalizacyjna i opiekuńczo-wychowawcza. Przez rok pracowała w Peru jako wolontariuszka Międzynarodowego Wolontariatu Don Bosco. Włada językiem hiszpańskim i angielskim. Jest instruktorem naturalnego planowania rodziny. Prywatnie mama i żona, w kręgu jej zainteresowań znajdują się: muzyka i kultura latynoamerykańska, literatura faktu, decoupage.

Komentowanie do tego wpisu jest wyłączone.